Vragen over Jenaplanonderwijs? bellen Bel ons op: 0528 25 15 88 e-mail ons Mail naar: info@jenaplan.nu

JAS medewerkers | Algemene voorwaarden | www.hetbovenveen.nl

> Jenaplancentrum Het Bovenveen, het kenniscentrum bestaande uit een mediatheek, cursusruimtes en ons hoofdkantoor
zoeken

 

JAS’sers

Maak kennis met het team van Jenaplan Advies en Scholing. 

foto Freek Velthausz

Freek Velthausz
freek@jenaplan.nu
06 22 69 08 23

hubert-winters

Hubert Winters
hubert@jenaplan.nu
06 22 77 98 53

Profielfoto Jacolien Flik

Jacolien Flik
jacolien@jenaplan.nu
06 30 22 36 89
gastvrouw op
Het Bovenveen

Profielfoto Brigitte Lelkens

Brigitte Lelkens
brigitte@jenaplan.nu
06 21 42 16 99

Profielfoto Elly Verstraaten

Elly Verstraaten
elly@jenaplan.nl
06 30 44 31 90

rien-van-de-heuvel

Rien van de Heuvel
rien@jenaplan.nu
06 83 22 51 16

foto Marion Setz

Marion Setz
marion@jenaplan.nu
06 23 03 46 22

Profielfoto Naoko Richters

Naoko Richters
richters23@gmail.com
06 15 11 58 28
contact met Japanse JenaPlan Vereniging

 

Jenaplan Advies & Scholing brengt regelmatig nieuwsbrieven uit

Blijf op de hoogte en meld je direct en vrijblijvend aan voor onze nieuwsbrief.

versturen